ورود به فروشگاه اینترنتی
انواع پیتزا ایتالیایی
۲۹آذر

انواع پیتزا ایتالیایی

اخبار

یکی از مشکلات اغلب افراد در فست فودها اسم های ناآشنای پیتزاها است که برای آشنایی با ترکیبات هر یک از این نام ها هفت مورد از محبوب ترین پیتزاها را به طورخلاصه شرح داده ایم.


 

 

 

 

پیتزا مارگاریتا

 

آشنایی با پیتزای ایتالیایی
پایه این پیتزا گوجه فرنگی است. اگر گیاهخوار هستید یا ترجیح می دهید در پیتزا از مواد گوشتی استفاده نشود، این پیتزا بهترین گزینه است. نخستین پیتزا هم تقریبا به این صورت درست می شده است. مواد تشکیل دهنده این پیتزا گوجه فرنگی، ریحان، پنیر موتزارلا، سس سیر و روغن زیتون است.

 
پیتزا ناپلی

 

آشنایی با پیتزای ایتالیایی
یکی از پیتزاهای معروف ایتالیا است که در آن گوشت استفاده می شود. مواد تشکیل دهنده آن فیله گوساله، پنیر بلوچیز، پنیر موتزارلا، پنیر پروسس، قارچ زیتون و سس سیر است.

 
پیتزا پپرونی

 

آشنایی با پیتزای ایتالیایی
اگر دوست دارید پیتزای شما تند باشد، این پیتزا می تواند بهترین انتخاب شما باشد. از اسم آن مشخص است که ماده اصلی آن پپرونی است. پپرونی یک نوع سالامی است که از گوشت گاو با مقدار زیادی فلفل تهیه شده است و به صورت لایه های نازک روی پیتزا استفاده می شود. مواد تشکیل دهنده آن پپرونی، پنیر موتزارلا، سس گوجه و پاپریکا است.

 
پیتزا چانو

 

آشنایی با پیتزای ایتالیایی
همان پیتزای استیک و سیر است که مزه سیر در آن زیاد حس می شود. در این پیتزا از لایه های نازک گوشت و مقدار زیادی پنیر و سیر رنده شده استفاده می شود. مواد تشکیل دهنده آن فیله گوساله، پنیر موتزارلا، سس بینر و سس سیر است.

 
پیتزای گامبری

 

آشنایی با پیتزای ایتالیایی
اگر به غذاهای دریایی علاقه دارید و دوست دارید پیتزای شما طعم دریایی داشته باشد، این پیتزا را انتخاب کنید. در این پیتزا از میگو استفاده می شود. مواد تشکیل دهنده آن میگو، قارچ، پنیر موتزارلا و سس سیر است.

 
پیتزا تاکینو

 

آشنایی با پیتزای ایتالیایی
اگر از طعم بوقلمون لذت می برید، حتما این پیتزا را امتحان کنید. مواد تشکیل دهنده آن سینه بوقلمون، پنیر موتزارلا، سس بینر، زیتون و سس سیر است.

 
پیتزا ورستل

 

آشنایی با پیتزای ایتالیایی
اگر هم به پیتزاهایی که معمولا ما ایرانی ها درست می کنیم علاقه دارید، پیتزا ورستل را امتحان کنید که مواد تشکیل دهنده آن سوسیس، فلفل دلمه ای و پنیر موتزارلا است.

 

 

 

مطالب مرتبط :

رازهای خوشمزه شدن گوشت روغن زیتون مخصوص سرخ کردن نیست محبوب ترین پیتزاها اشتباهات رایج هنگام پخت پیتزا
رازهای خوشمزه شدن گوشت روغن زیتون مخصوص سرخ کردن نیست محبوب ترین پیتزاها اشتباهات رایج هنگام پخت پیتزا

 

 

×