ورود به فروشگاه اینترنتی
سمینار پخت ایرانی
سمینار و دوره آموزشی نحوه عملکرد و کار با دستگاه های مدرن پخت ایرانی Rational و Firex برای نخستین بار در شهریورماه 1396  توسط شرکت تک آشپزخانه برگزار می گردد.
رازهای مدیریت کافی شاپ
در ابتدا، کافی‌شاپ را باید مانند سایر تجارت‌ها در نظر گرفت. اگر آن را به درستی مدیریت نکنید هرگز تجارت موفقی نخواهد بود.
تفاوت انواع قهوه
تفاوت اصلی در قهوه ها، نوع دم کردن آنهاست و در میان انواع قهوه سه نوع آن از شهرت بیشتری برخوردار است؛ قهوه ترک، قهوه فرانسه و قهوه اسپرسو. پس اسپرسو یک نوع خاص از دانه قهوه و رست نیست بلکه روشی از دم کردن قهوه است. با مطالعه مقاله زیر می توانید نوشیدنی مناسب خود را انتخاب کنید.
پاستا یا ماکارونی
پاستا (Pasta) یعنی خمیر. هر شکل و رنگ و اندازه ای باشد مهم نیست، اسمش پاستا است. در انگلیسی خمیر را Paste می نامند. اگر شما جزو آن دسته هستید که این نکته را می دانستید، بدانید که خیلی ها هنوز پاستا را "ماکارانی" می نامند.
روانشناسی رنگ‌ها در فست فود و رستوران
برخی رنگ های مشخص می توانند احساسات افراد و حال روحی آن ها را تحت تاثیر قرار دهند. اگر در حال مدیریت یک رستوران و یا فست فود هستید و یا قصد دارید به زودی یک رستوران راه اندازی کنید انتخاب رنگ مناسب در فروش بیشتر به شما کمک ویژه ای خواهد کرد.
دهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته
حضور شرکت تک آشپزخانه در دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته
نان زعتر لبنانی
زعتر نوعی ادویه‌ی مخلوط در خاورمیانه و شمال افریقا است که به عنوان چاشنی مستقیماً روی غذا می‌پاشند و یا با روغن زیتون مخلوط کرده، روی نان می‌مالند و به عنوان پیش‌غذا استفاده می‌کنند زعتر معمولا ترکیبی از سبزیجات خشک مانند آویشن وحشی و کنجد بوداده است.
چک لیست نظافت آشپزخانه
رستوران خود را تمیز کنید و یا آن را تعطیل کنید.  اگر نمی توانید رستوران خود را تمیز نگه دارید بهتر است آن را تعطیل کنید. تمیز نبودن فضای رستوران شما به سرعت سبب کاهش مشتریان می شود و کثیفی آشپزخانه و تجهیزات فست فود و حمل و نقل نامناسب مواد غذایی خطر جدی برای بهداشت و سلامت دارد. هیچ توجیهی برای تمیز نگه نداشتن رستوران وجود ندارد.
شستشوی درست کلم بروکلی
شستشوی مواد غذایی قبل از پخت و مصرف آن ها الزامی می باشد اما کلم بروکلی با آب خالی تمیز نخواهد شد. در این مقاله به شما 3 روش شستشوی کلم بروکلی را آموزش می دهیم تا با خیال راحت آن را مصرف کنید.
موادی که نباید در یخچال نگهداری کرد
برخی از مواد غذایی با نگهداری در یخچال به سادگی خراب می شوند. با نگهداری این 15 ماده غذایی خارج از یخچال فضای خالی بیشتری هم خواهید داشت.
نخستین خودپرداز پیتزا
نخستین دستگاه خودپرداز پیتزا در ایلات متحده امریکا در سالن ناهارخوری دانشگاه Xavier در شهر Cincinnati راه اندازی شد. این دستگاه خودپرداز یک پیتزای داغ و تازه را در 3 دقیقه تحویل می دهد.
نگهداری چاقوی آشپزخانه
نکاتی در مورد نگهداری چاقوی آشپزخانه  شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که چاقوهای آشپزخانه تان حسابی کند شده باشد و با این که مدت کمی از تیز کردن آن ها گذشته، باز هم کارآیی لازم را نداشته باشند. نگران نباشید ما در ادامه 4 باور غلط درباره استفاده صحیح از چاقوهای آشپزخانه را به شما گوشزد می کنیم:
×